18 Temmuz 2008
         

Beşiktaş'ta hem konser hem söyleşi var!

16 Temmuz 2008

Beşiktaş Belediyesi'nin düzenlendiği 'Park Buluşmaları' kapsamında Göksel bugün Abbasağa Parkı'nda konser verecek. Sunay Akın ise Beşiktaşlılarla söyleşecek.

Beşiktaş Belediyesi'nin bu yıl ikincisini düzenlediği 'Park Buluşmaları', birbirinden ünlü konukların katılımıyla sürüyor. Bu haftanın konukları Göksel, Tayfun Talipoğlu ve Sunay Akın... Ünlü şarkıcı Göksel bugün Abbasağa Parkı'nda hayranlarına muhteşem bir konser verecek. Sunay Akın ise bugün Levazım Mahallesi Açık Spor Sahası'nda Beşiktaşlılarla söyleşecek. Bu arada Birlik Parkı'nda 120, Dilek Sabancı Engelliler Parkı'nda 'Son Ders' isimli film bugün izlenebilecek. Abbasağa Parkı'nda yarın ise Tayfun Talipoğlu sahne alacak.

31 AĞUSTOS'A KADAR SÜRECEK

Beşiktaşlılardan yoğun ilgi gören 'Park Buluşmaları' 31 Ağustos'a kadar devam edecek. Etkinlik kapsamında Beşiktaş'ın 23 mahallesini kapsayan 19 ayrı açıkhava mekanında gerçekleştirilen konser, tek kişilik gösteri ve film gösterimleri ücretsiz olarak izleniyor. Tüm etkinlikler saat 21.00'de başlıyor. Bilgi için: 0212 444 44 55

Diğer Fuar-Özel Haberleri
22. Şile Bezi Kültür ve Sanat Festivali, 25 Temmuz
Rahat nefes alıp, hayatınızı değiştirin!
Turnuvaya katıl, ödülü kap!
Hadi sirtaki öğreniyoruz
"Sinopale 2, 2. Uluslararası Sinop Bienali", 16 Ağustos – 5 Eylül
Fotoğraf çekiyoruz
Çocuklar uçurtma ve topaç yapacak
Deneyimli ellerden bir İstanbul rehberi
Çocuklara müzecilik dersleri
Yarışmanın teması festivaller olacak