07 Mayıs 2009
         

Leyla ile Mecnun, 26-27 Eylül

Leyla ve Mecnun’un unutulmaz aşk hikâyesi bu kez müziğin büyüsüyle sarmalanarak 26 Eylül'de CRR Konser Salonu'nda sahne alacak .

Leyla ve Mecnun'un unutulmaz aşk hikâyesi bu kez müziğin büyüsüyle sarmalanarak karşımıza çıkıyor. İskender Pala'nın yazdığı ve Yalçın Tura'nın bestelediği Leyla ile Mecnun (Aşkın Gizli Tarihi) müzikalini Ali Taygun yönetiyor. Dekor ve kostüm tasarımını Ali Cem Köroğlu, ışık tasarımı Önder Baykul, hareket tasarımını Pınar Ataer'in yaptığı müzikalin dramaturgu ise Tarık Günersel.

Koro şefliğini Gökçen Koray'ın, orkestra şefliğini ise Erdem Çöloğlu'nun üstlendiği bu büyüleyici müzikalde Ahu Karaduman, Alp Köksal, Arda Alpkıray, Aslı Sekil, Bahar Özge Göze, Başar Tuğut, Berk Samur, Berna Adıgüzel, Bilal Doğan, Burak Bayraktar, Caner Peçenek, Cihan Kurtaran, Doğan Şirin, Ece Okay, Ece Yönt, Ergün Işıldar, Ersin Umulu, Gökmen Kasabalı, Göksel Arslan, Gülçin Akhan,Gülsem Mutlu, Güzin Özyağcılar, Işık Yönt, İbrahim Ulutaş, Mehmet Tıknaz, Mete Taşın, Metin Çoban, Murat Çoruh, Murat Taşkent, Nazlı Gülüm Köker, Nurdan Kalınağa, Oğuz Turgutgenç, Okan Patırer, Özge O'neill, Özgürefe Özyesİlpınar, Pınar Alkan, Selin Türkmen, Senem Oluz, Senem Yıkılmaz, Serap Göğüs, Serhat Kural, Sibel Mutlu, Suphiye Günaltay, Tankut Yıldız, Tolga Coşkun, Toron Karacaoğlu, Tülay Uyar, Yasemin Güvenç, Zeynep Begüm Torunoğlu, Zeynep Özyağcılar ve Zuhal Yunga rol alıyor.

Leyla ile Mecnun
Tarih: 26.09.2008 21:30:00
Mekan: CRR Konser Salonu

Bilet Fiyatları
1.Kategori: Tam:30,00 YTL, Öğr: 15,00 YTL
2.Kategori: Tam:15,00 YTL, Öğr: 7,50 YTL

Diğer Sahne Haberleri
İstanbul Amatör Tiyatro Günleri, 2-31 Mayıs
12. Uluslararası İstanbul Kukla Festivali, 5-17 Mayıs
Bir Çingene Masalı
"Sahnedeyim"
"Çılgın Yenge", 9-26 Şubat
Bugs Bunny On Ice İstanbul'da
"Küçük Kara Balık" Pınar Kido Çocuk Tiyatrosu'nda!
İş Sanat'tan yepyeni çocuk etkinlikleri
"Noter", 12 Ocak-20 Nisan
"Mutlu Prens", 4 Ocak-15 Şubat