03 Şubat 2009
         

Krize Rağmen İnadına "Sanat", 5-28 Şubat

Sanat dünyamıza yeni bir soluk getirmek ve özellikle genç sanatçılara destek vermek için iki sene evvel yola çıkan Deyim sanat galerisi,5 şubat-28 şubat tarihleri arasında yapılacak olan KRİZE RAĞMEN İNADINA "SANAT"Karma Resim ve Heykel Sergisine ev sahipliği yapıyor..

SANAT, her zaman sarılacağımız bir mutluluk kaynağıdır.Su ve hava kadar sanatın gerekliliğine inanırsak,'' sanatı ''krize feda etmemiş oluruz.

Global Kriz dönemlerinde insanların sanata daha fazla zaman ayırıp, bu sayede sorunlarının üstesinden daha kolay gelebilmek için her türlü sanat organizasyonlarına katılmalarını tavsiye ediyoruz...

Deyim Sanat Galerisi olarak , KRİZE RAĞMEN İNADINA"SANAT"diyoruz;

Sanarseverleri, 5 şubat - 28 şubat tarihleri arasında, Kaan Aydar, Salim Başyiğit ,Aşan Cora , Sema Çulam , Nihat Evren Derman, Saim Dursun , Jozef Fani, Remzi İren, Selahattin Kara, Ümmet Karaca , Seydi Murat Koç , Ömer Muz , Umeko Okano, Yusuf Özsarfati, Funda Tarakçıoğlu , Sibel Tetik , Tufan Türkmen, Faruk Yazıcılar, Özdemir Yemenicioğlu , Eşref Yıldırım, gibi yetenekli sanatçıların son eserlerini görmeleri için davet ediyoruz .

KRİZE RAĞMEN İNADINA"SANAT"da sanatseverler ayrıca çivi sanatçısı Salih Keçeci'nin eserlerini ,dünyaca ünlü heykeltraşımız Nizam Güner ve bronz gibi soğuk bir maddeye sıcaklık ve dokunabilirlik sağlayan Sevgi Çağal'ın bronz heykellerini görebilecekler .

Galerimiz pazar günü hariç her gün 10:30 - 17:30 arası ziyarete açıktır.

Diğer Sergi Haberleri
Shoe Art İstanbul 2008 Dev Ayakkabı Heykelleri
Tespih ve Hat Sergisi, 1 - 26 Eylül
"Gölgeye Övgü", 22 Ocak-6 Mayıs
"Hayallere Sığmayan Minyatür Odalar", 17 Aralık-15 Mart
"İtalyanlar", 13 Şubat - 14 Mart
"Seni Seviyorum", 14 Şubat - 07 Mart
"4 Aktör Ressam Rolünde", 09 Şubat - 07 Mart
"%99 Sünger % 70 Su", 22 Ocak-28 Şubat
Neredeyiz?, 06 Ocak-28 Şubat
"Uçsuz Çizgi Uçları Elimizde", 17 Ocak-28 Şubat